Vacatures · Startersbeurs Nederland

Junior Webdeveloper (Startersbeurs)

Functienaam Junior Webdeveloper (Startersbeurs)
Naam leerbedrijf SoapBox B.V.
Website www.soapbox.nl
Plaats leerwerkplek Maastricht

Introductie leerwerkplek
Soapbox weet wat jongeren beweegt en met deze inzichten ontwikkelen we impactvolle campagnes. Dit doen we samen met bedrijven, scholen, universiteiten en overheidsinstellingen. We luisteren, leren, analyseren en bedenken concepten.

Omschrijving leerwerkplek
Soapbox bedenkt en voert diverse campagnes uit. Hiervoor zijn websites, applicaties en systemen essentieel. Samen met ons team van developers maak en beheer je onze te gekke websites en applicaties. Als webdeveloper ben je onderdeel van ons team van developers en ‘opereer’ je vanuit het hart vanuit onze organisatie: de CORE!

Omschrijving leerbedrijf
Soapbox motiveert jongeren om maatschappelijke uitdagingen aan te pakken. Samen met een box vol bedrijven, overheden en onderwijsinstellingen. Gezamenlijk kijken zij naar de uitdagingen van onze tijd, vanuit alle perspectieven. Wij geloven dat door het bundelen van uiteenlopende talenten, kwaliteiten en kennis een bijzondere chemie ontstaat. Het doel van deze samenwerking? Gezamenlijk, vanuit verschillende perspectieven, aan de slag met de uitdagingen van deze tijd.

Omschrijving begeleiding
De starter krijgt een individuele coach aangewezen die op dagelijkse basis schakelt met de starter. D.m.v. fysieke/digitale evaluaties werken we samen met de starter aan de bijbehorende competenties.

Competenties
Onderstaande competenties worden ontwikkeld tijdens de leerwerkplek
1. Webdevelopment (skills)
2. Front- en backend technieken
3. ICT beheer
4. Samenwerken

Leerwerkplekeisen
Onderstaande leerwerkplek eisen worden gevraagd voor de leerwerkplek
1. Kennis van webdevelopment
2. Kennis van PHP 7, HTML5, CSS en Javascript
3. Bij voorkeur kennis van Laravel 5.4 of hoger en kennis van diverse front-end technieken
4. Kennis van versiebeheer (bij voorkeur GIT)

Overige
Gewenst minimaal opleidingsniveau Niet van toepassing
Gewenste opleidingsrichting ICT, Software Engineering of andere ICT-opleidingen
Gewenst rijbewijs Niet van toepassing

Contactpersoon
Naam Rik Hillen
Geslacht Man
Functie HR-manager
E-mailadres rik@soapbox.nl
Telefoonnummer 0639878863
Actief in de branche Marketing / PR / communicatie
Vestigingsplaats leerbedrijf Maastricht

Vacature
Geplaatst op 03-06-2021
Kenmerk 2021.89
Verloopdatum vacature 29-08-2021

LET OP:Dit is een vacature in het kader van de Startersbeursregeling, alleen jongeren in de leeftijd van 18 tot en met 26 jaar kunnen reageren op deze vacature. Meer informatie over de regeling: www.startersbeurs.nu.

Delen op:

Terug naar het overzicht

Meld hier uw vacature aan!